Randki internetowe czy od razu do realu?

Portale randkowe zazwyczaj wykorzystywane są przez osoby, które da się podzielić na dwie grupy społeczne. Pierwsza grupa osób to osoby wirtualne, które bardzo lubią spotkania internetowe i czasami nawet ograniczają się tylko do nich.

W drugiej grupie znajdziemy osoby tradycyjne. W ich przypadku spotkania w sieci są przede wszystkim złem koniecznym i wolą one jak najszybciej spotkać się w naturalnym środowisku. Które z tych podejść jest lepszym pomysłem? A może nie ma to większego znaczenia?

Nasze preferencje muszą dominować

Na portalach randkowych powinniśmy zdecydowanie kierować się własnymi preferencjami i robić to, co najbardziej nam odpowiada. Wymuszanie czegokolwiek, skutkuje źle spędzonym czasem i niezadowoleniem ze spotkania w sieci.

Warto jednak mieć na uwadze, że randki internetowe nie są tylko pańszczyzną, którą trzeba odrobić w celu uzyskania prawa do spotkania w realu.

Internet to doskonałe miejsce i okazja do wstępnego poznania się i świadomego zdecydowania o spotkaniu z osobą, która będzie nam bardziej odpowiadała, niż tylko wizualnie na zdjęciu. Zwłaszcza jeśli mamy poważne zamiary i duże nadzieje, spędzenie odrobiny czasu na spotkaniach online będzie się nam opłacało.

Dodaj komentarz