Zaakceptuj i pokochaj siebie

Czy nasze życie jest szczęśliwe? Czy czujemy się dobrze sami ze sobą i akceptujemy siebie takimi jakimi jesteśmy? Nie warto zaczynać związku z drugą osobą, jeżeli brak nam akceptacji własnej osobowości. Jeżeli sądzimy, że tylko trwały związek i druga osoba da nam szczęście, jesteśmy w błędzie.

Na początek warto docenić to co mamy. Własne życie, własną codzienność, siebie samego tu i teraz. Dopiero po pełnej akceptacji swojej osoby można myśleć o zawieraniu poważniejszych związków. Inaczej każdy związek będzie kończył się porażką i rozczarowaniem. Oczekując od partnera bądź partnerki, że da nam bezgraniczne szczęście, to nie do koca właściwe i sprawiedliwe podejście do życia.

Nawet jeżeli dłuższy czas pozostaniesz singlem, ale dzięki temu zyskasz komfort życia i dystans do samego siebie, sprawi to że jeszcze łatwiej będzie Ci iść przez życie zawsze z uśmiechem i podniesioną głową.

A jeżeli jesteś już gotowy na związek, zarejestruj się za darmo, wybierz najpopularniejszy portal randkowy, skorzystaj dopasowania partnerskiego i wybierz najlepsze dla siebie randki online. Baw się, poznawaj nowe osoby i bądź aktywny w każdej dziedzinie swojego życia. A miłość sama zapuka do Twoich drzwi.

Dodaj komentarz