Randki internetowe czy od razu do realu?

0

Portale randkowe zazwyczaj wykorzystywane są przez osoby, które da się podzielić na dwie grupy społeczne. Pierwsza grupa osób to osoby wirtualne, które bardzo lubią spotkania internetowe i czasami nawet ograniczają się tylko do nich.

W drugiej grupie znajdziemy osoby tradycyjne. W ich przypadku spotkania w sieci są przede wszystkim złem koniecznym i wolą one jak najszybciej spotkać się w naturalnym środowisku. Które z tych podejść jest lepszym pomysłem? A może nie ma to większego znaczenia?

Nasze preferencje muszą dominować

Na portalach randkowych powinniśmy zdecydowanie kierować się własnymi preferencjami i robić to, co najbardziej nam odpowiada. Wymuszanie czegokolwiek, skutkuje źle spędzonym czasem i niezadowoleniem ze spotkania w sieci.

Warto jednak mieć na uwadze, że randki internetowe nie są tylko pańszczyzną, którą trzeba odrobić w celu uzyskania prawa do spotkania w realu.

Internet to doskonałe miejsce i okazja do wstępnego poznania się i świadomego zdecydowania o spotkaniu z osobą, która będzie nam bardziej odpowiadała, niż tylko wizualnie na zdjęciu. Zwłaszcza jeśli mamy poważne zamiary i duże nadzieje, spędzenie odrobiny czasu na spotkaniach online będzie się nam opłacało.

Dodaj komentarz