Czy nasze życie jest szczęśliwe? Czy czujemy się dobrze sami ze sobą i akceptujemy siebie takimi jakimi jesteśmy? Nie warto zaczynać związku z drugą osobą, jeżeli brak nam akceptacji własnej osobowości. Jeżeli sądzimy, że tylko trwały związek i druga osoba da nam szczęście, jesteśmy w błędzie.

Doceń to co masz

Na początek warto docenić to co mamy. Własne życie, własną codzienność, siebie samego tu i teraz. Dopiero po pełnej akceptacji swojej osoby można myśleć o zawieraniu poważniejszych związków. Inaczej każdy związek będzie kończył się porażką i rozczarowaniem. Oczekując od partnera bądź partnerki, że da nam bezgraniczne szczęście, to nie do koca właściwe i sprawiedliwe podejście do życia.

Nawet jeżeli dłuższy czas pozostaniesz singlem, ale dzięki temu zyskasz komfort życia i dystans do samego siebie, sprawi to że jeszcze łatwiej będzie Ci iść przez życie zawsze z uśmiechem i podniesioną głową.

Jaki portal randkowy wybrać ?

A jeżeli jesteś już gotowy na związek, zarejestruj się za darmo, wybierz najpopularniejszy portal randkowy, skorzystaj dopasowania partnerskiego i wybierz najlepsze dla siebie randki online. Baw się, poznawaj nowe osoby i bądź aktywny w każdej dziedzinie swojego życia. A miłość sama zapuka do Twoich drzwi.

Zdalny charakter znajomości na portalach randkowych wiąże się z wieloma bardzo wygodnymi zjawiskami, w tym przede wszystkim z faktem, że możemy być razem zawsze i wszędzie, kiedy jest nam wygodnie i bez potrzeby wyjeżdżania gdzieś daleko czy ubierania się elegancko na kameralne spotkanie.

Portale randkowe, zwłaszcza w czasie poszukiwania poważniejszego partnera, pozwalają nam na działanie bardzo intensywne, które oznacza po prostu to, że w danym czasie możemy rozmawiać z wieloma osobami i inicjować z nimi różne związki. Jak to przełożyć na świat monogamii, do którego niewątpliwie dążymy?

Konieczna jest twarda granica

Rozmawianie z wieloma osobami nie jest niczym zdrożnym i zaraz po naszej randce internetowej, partner czy partnerka mogą spotkać się na podobnych warunkach z kimś innym. Kiedy jednak zaczynamy odczuwać, że znajomość jest dla nas istotna i chcielibyśmy realnie sprawdzić, czy ma ona jakąś przyszłość, powinniśmy zakończyć wszystkie inne rozwijające się kontakty.

Tego samego musimy oczekiwać od drugiej strony, ponieważ będzie to kamień węgielny pod budowę pierwszych fundamentów zaufania, czyli związku. Jeśli ustalimy wspólnie, że chcemy spróbować, podtrzymywanie innych kontaktów należy rozpatrywać w kategoriach zdrady.

Dodaj komentarz