Portal randkowy to wspaniałe miejsce. Można się ubrać w dziurawe spodnie, założyć wyciągnięty podkoszulek, a randka online i tak się świetnie uda.

Pierwsze spotkanie z facetem z Internetu

W końcu nikt nie zauważy faktycznego stanu naszego ubioru, jak również nie będzie oceniał naszego wyglądu. Spotkanie w realu to już niestety zupełnie inna bajka. Jak się na nie ubrać?

Oznaki zainteresowania na pierwszej randce

Najważniejsze dla mężczyzny jest odpowiednie dopasowanie stroju do miejsca, do którego się wybiera. Jeśli będzie schludnie i będzie pasowało, to w zasadzie można odtrąbić sukces.

Jeśli nie będzie pasowało, to już trochę gorzej. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy potrzebna będzie aktywność fizyczna, a ubranie zupełnie nie będzie się do tego nadawało.

Oznaki nieudanej randki

Równie niekorzystnie będzie w przypadku, kiedy potrzebny jest strój elegancki, a będzie raczej codzienny, na przykład w trochę lepszej restauracji.

Zestresowany mężczyzna na randce

To naturalne, że wszyscy się stresujemy. Zadbajmy zatem o strój i postarajmy się rozluźnić.

Normalnie i schludnie, tak dla pewności, to ubiór codzienny, tak zwany casual. Oznaczać to może przede wszystkim zapinaną na guziki koszulę w połączeniu z butami sportowymi i jeansami. Jeśli jest to normalny strój mężczyzny na co dzień, będzie też dobry na większość pierwszych randek.

Dodaj komentarz