Czy poszukiwanie miłości w czasie pandemii ma sens?

0

Nastała pandemia covid-19. Trudne czasy dla wszystkich. Dla większości osób znacznie większe realne znaczenie ma oczywiście fakt, że cały świat zwariował, a nie to że wirus jest tak naprawdę dla kogoś groźny.

Około 80% typowych użytkowników portali randkowych, nawet jeśli zachoruje na covid-19, przejdzie chorobę zupełnie bezobjawowo. Śmiertelność to dla nich około 0,3%. Ale mimo to świat stoi w miejscu, musimy być daleko od siebie, by te niewielkie problemy pomnożone przez 40 milionów, nie stały się poważnymi problemami dla poszczególnych państw.

Nie spotkamy się też na gorącej randce. Czy zatem jakiekolwiek próby znalezienia miłości mają sens?

Portale randkowe wciąż działają

Zdecydowanie tak. Tym bardziej, że obecny czas to stres dla każdego, niepokój i rosnąca potrzeba bliskości z drugą osobą. Nie ma szans, by była to bliskość fizyczna – tej musimy unikać – ale bliskość psychiczna jest na wyciągniecie ręki.

Czeka ona na nas właśnie na portalach randkowych, gdzie pojawiło się znacznie więcej osób i są one bardziej aktywne. Potrzebują wsparcia i ciepła w tym trudnym czasie, a randki internetowe to nam proponują. Co więcej, kryzys sanitarny nie będzie trwał wiecznie. Kiedy tylko rygory zaczną być luzowane, będziemy mieli szansę na przekształcenie internetowego związku w ten tradycyjny.

Dodaj komentarz