W randkach, podrywaniu i definicji budowania związku bardzo ważne jest to, by zachowywać się naturalnie i niczego nie udawać. To prawda, ale należy rozróżniać udawanie od trenowania zachowań i postaw, które uważamy za pożądane i które chcemy w sobie pielęgnować. Jednym z takich zachowań czy postaw jest zmysłowość.

Zmysłowość wrodzona i nabyta

Bycie kobietą seksowną, zmysłową i pociągającą ma oczywiście duży związek z wyglądem. Pewnych rzeczy się po prostu nie przeskoczy. Tym niemniej, zdecydowanie najważniejsze są kwestie związane z zachowaniem. Składa się na nie bardzo wiele drobnych elementów począwszy od odpowiedniej postury i postawy ciała, aż po drobiazgi związane ze sposobem uśmiechania się czy rzucania ukradkowych spojrzeń. Co bardzo ważne, istnieje możliwość nauczenia się zmysłowości i atrakcyjności w ujęciu czysto fizycznym.

Nie da się ukryć, że początkowo trening tego typu bywa dość specyficznym przeżyciem. Przez cały czas kobieta starająca się być bardziej zmysłowa i seksowna może się czuć jako aktorka, która odgrywa zupełnie nienaturalną dla siebie rolę. Ba, strach przed totalnym zbłaźnieniem się jest tutaj jak najbardziej realny.

Dodaj komentarz