To podobieństwa tworzą związki

0

Nie oszukujmy się – pożądanie nie jest po to, by tworzyć związki aż do grobowej deski. Pożądanie jest po to, by rzucić się na siebie, zedrzeć z siebie ubranie i dorobić się potomstwa, bardziej lub mniej świadomie. Związek nie może oczywiście istnieć bez elementu fizycznego, ale to nie on może być jego fundamentem.

Zawsze trzeba budować na podstawie stworzonej ze zrozumienia i sympatii, a do tego potrzebna jest przyjaźń. Ta z kolei możliwa jest tylko pomiędzy kompatybilnymi osobami. Wykorzystujmy portale randkowe do tego, by szukać ludzi dopasowanych do siebie.

Poznawanie się wcale nie jest eufemizmem

Czasami zdarza nam się traktować proces poznawania się, jako eufemizm dla flirtu. Ba, przez bardzo długi czas znajomość kobiety i mężczyzny oznaczała po prostu współżycie. Czasy się jednak zmieniły, partnerów dobieramy bardziej świadomie i z rozmysłem, więc musimy poznawanie traktować po prostu jako poznawanie – ustalanie, czy druga osoba jest z nami kompatybilna.

Randki internetowe u swojego zarania, miały na celu jedynie skojarzenie osób i ich wyswatanie, ale bardzo szybko okazało się, że są one idealnym miejscem do realizowania kluczowego postulatu tego tekstu, czyli poznawania się. Dzięki temu związki, które mają swój początek na portalach randkowych i zdążyły się trochę poznać zanim doszło do zauroczenia, zazwyczaj lepiej rokują na przyszłość.

Dodaj komentarz